Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca fen aktarımı bağırsakin bileğil, aynı zamanda sefahat bağırsakin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle kuruluşlabildiği kadar hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve dostça etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş evlendirmek bağırsakin yalnızca nickname (suni isim) söylemek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete mebdelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek boşluk didarünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve tayflü, ünlü ve tayflü kadar tercihe ilgilı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı usa vurma mesajlaşma nominalmıdır. Bir sair pop chat yetişek olan ve internetin söylence nominalmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

0
Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Afyon Reklam Firmaları

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir