valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) entrika içre hileışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdataş yetişmek için oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdataş yetişmek o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden muamelat örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için evet da oyunda henüz lüks tabanca gücü üzere hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz bol oynamanızı esenlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde bucak vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temaşa içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu için içine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte entrika örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu düzenek hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her bugün bir sefer bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda bucak vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara kelime üzere görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat buyurmak yahut bir nesneyi nişan buyurmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak örgülması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

0
valorant hile satın al Tilki SEO

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir