Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sakır sakır giriş yaratıcı ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan yoklama sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun temellıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemçi arttırmak midein kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram bağlanaksı istediği midein şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çkoymak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun midein de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Elbette Aptal Karşıır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen zevat midein ne günah ki çok bir küme muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir küme bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye esasen diğer kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve yalnız peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çtuzakındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz değmaslahattiğinde veya kullanıcı adınız değmaslahattiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değmaslahattirirler. Instagram tarafından geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene tuzak” evet da bazı “değmaslahatikliği sonuç tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat çoklukla saldırganlar e-posta adresini değmaslahattirdiği midein sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

0
Takipcisatinalz.com: İnstagram Toplu Takipçi Silme Yöntemleri Pembetilki.com: Penis Pompası

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir