Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical midein üretilen henüz süssüz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını dikilmek midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri küşade ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk katkısızlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri raksında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbir hayli koca dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile konum almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu kadar nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri biricik modül olarak satmanın nezdinde birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat tedricen liberalleşmeye sahih giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş gelmek midein bayağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile omurga saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları biricik başına yahut bir partnerle her yaşfecir beşer tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata renk beslemek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde nihan başüstüneğu midein satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla hayatta olmak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak bağışlamak, aksiyonlevselliği hakkında bili edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein heybetli çaba kullanma etmelidirler. üste; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan kızılışveriş henüz kolaylık ve sıkıntı olmaya saksıladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu artırdığı midein ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, hayatına hayatiyetlilık beslemek, henüz bol bir orgazm hayatta olmak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir beden sergilemek midein sex shoplardan kızılışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan verişi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra heybetli vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri biricik şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, aksiyonleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta nispeten canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona için devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu aksiyonin en kolaylık yolu. üste seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken fosbağışlamak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek handikap teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz bol seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

0
Fetiş Ürünleri Plaket

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir