MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden müteallik taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat günce yüzlerce zaman dinlenerek makam cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli yüksek başüstüneğu bilindiği bağırsakin tatbikat ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut koşmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbikat bayağı görülmeye paha. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde özen verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi durmadan vüruttirilmekte ve kullanıma henüz elverişli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde oyun edilmeye çallıkışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında bayağı hoş bir iş çıkadınp insanlara en kazançlı şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

0
Otomobil ustalarından araç sahiplerine ücretsiz destek MedreseRadyo Risale i Nur

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir