hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant vâsiliği ve fiziksel gücüne nazaran ziyade adetda hosting çitndırılabilir, laf gelimi averaj bir aşiyan elektronik beyinından oluşturulacak bir sunucu 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve erdemli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant vâsiliği evet da trafik, şayet varsa yalıtım ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşferment rabıtalı olarak sizin katlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu bakım sunulabilir, zaten almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit nüans size ilişik bir limit dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna rabıtalı olarak izole bant vâsiliği ve yalıtım ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden menşe paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız menşe CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

0
Kurma.Website Formakustik.com.tr: Tavan C

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir