Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman arsa almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabilinden yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas midein bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek midein belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışdemeviklarını tağyir etmek ve insanların henüz az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak midein kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yakışır olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı midein tasarlanmıştır. Aparey, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek midein belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da mevzii yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı haysiyetiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden sair duman ürünleri kabilinden tabilık mimaricı olabileceği konusunda uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve sair sıhhat sorunlarına niye olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas midein yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı evetğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yakışır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve sıhhat önerilerine yakışır şekilde kullanmalıdırlar.

0
Heets Sigara Boşanma Davası İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir