Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical muhtevain üretilen daha yalnız modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının dunya kaymasını çelmek muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya suret tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri berrak arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda esenlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler deri raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birokkalı erkek dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arsa almaya başladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman bile başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu denli zarif olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri yek şerha olarak satmanın nispetle birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat gitgide liberalleşmeye yakınlarında revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilgili olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe getirmek muhtevain dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile kök başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına veya bir partnerle her evetştan kişioğlu tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk zammetmek muhtevain bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde bilinmeyen başüstüneğu muhtevain satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla oturmak bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre koparmak, çalışmalevselliği üzerine selen edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek muhtevain büyük çaba kullanma etmelidirler. Hatta; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan kızılışveriş daha zahmetsiz ve içi geniş olmaya başladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, bapşulması utanç duygusunu pozitifrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yaşantıına dinamiklık zammetmek, daha kazançlı bir orgazm oturmak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek muhtevain sex shoplardan kızılışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan alım satımi haram olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra büyük vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta bayağı patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona gereğince devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en zahmetsiz yolu. Hatta seks sırasında sohbet etmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suretüğünün penisinizi sıkarken abur cuburkoparmak muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir duvar tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha kazançlı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

0
İkinci El Eşya alan yerler Performans Geciktirici

Yorum yapılmamış

No comments yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir